Peter Falk

23 czerwca 2011 zmarł Peter Falk, bohater serialu TV "Porucznik Columbo", jednego z najlepszych w historii amerykańskiej telewizji.

Elizabeth Taylor

Słynne powiedzenie Elizabeth Taylor : "Nie pamiętam, kiedy nie byłam sławna", towarzyszyło jej do ostatnich chwil życia. Królowa Hollywood i najpiękniejsza kobieta świata zmarła 23 marca 2011 roku. Poniżej parę wspomnień ze spotkań z wielka aktorka. Obszerny rozdział poświęcony Elizabeth można przeczytać w mojej pierwszej książce "Mój Hollywood" wydanej w 1990r.

Lech i Maria Kaczyńscy

W kwietniu 2007 roku, żona prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Maria Kaczyńska, napisała w mojej pamiątkowej książce miłe słowa, dziękując nam za gościnę. Był to uroczy i słoneczny moment. Teraz, 3 lata później, również w kwietniu, ja wpisałam do książki kondolencyjnej w polskim konsulacie bardzo bolesne słowa...

John Forsythe

1 kwietnia 2010 zmarl Jolhn Forsythe. Wszyscy pamiętają go z serialu "Dynastia", oraz wielu innych dawnych filmów kinowych i telewizyjnych. Jego rola w kryminalnej komedii Hitchcocka "The Trouble with Harry", bawi i ukazuje dużą skalę jego talentu.

Charlton Heston

Odszedł Charlton Heston, jeden z najsłynniejszych amerykańskich aktorów. Jedna z ikon kina lat 50-tych i 60-tych.

Ronald Reagan

W wieku 93 lat zmarł Ronald Reagan, popularny w latach 40. i 50. aktor a w latach 80. prezydent Stanów Zjednoczonych. Reagan zmarł po długiej walce z chorobą Alzheimera.